ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM - 23-24.07.2018 SZTUKA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH – GENIALNY MÓWCA 16-17 lipca zapoznaj się z ofertą LIFE & BUSINESS COACHING! Trening Asertywności 13 sierpnia Sprzedaj Siebie - PERSONAL BRANDING 13-14.08.2018 TECHNIKI WYWIERANIA WPŁYWU - perswazja i manipulacja 06-07.08.2018
 

Artykuły

Dlaczego projekt „Lwica Biznesu” odnosi taki sukces?

Duży sukces i wciąż rosnące zainteresowanie proponowanymi przez BUSINESS STUDIO projektami szkoleniowymi skierowanymi do kobiet są związane z coraz większym wynikiem świadomości i idących za tym potrzebami kobiet, które coraz bardziej interesują się kreatywnymi zmianami, wyznaczającymi pożądane metamorfozy.


Przygotowane przez nas scenariusze nie tylko odkrywają talenty, ale także w pasjonujący sposób ukazują i uwypuklają siłę kobiet, której wcześniej nie miały szansy dostrzec. Cytat i wiodąca myśl kreatorki, opiekuna szkoleń i Trenera koncepcji wyzwolonych kobiet, Agaty Błaszkiewicz niezwykle trafnie ujmuje przyjmowaną i jednocześnie pojętą przez nas formułę, a także filozofię, która w jednoznaczny sposób mówi:

„Istnieje tylko jedna rzecz, której możemy być pewni w całym wszechświecie, i o której wiemy więcej niż świat zewnętrzny mógłby dowieść. To my sami, nasze ja. Tylko my jesteśmy wtajemniczeni w tę, jakże chronioną wiedzę, w to, co dotyczy nas samych”.

Lwica Biznesu - Business Studio

Nasze wyselekcjonowane i uporządkowane programy w najbardziej przejrzyste i skuteczne sposoby oraz metody komunikacji, oparte na atrakcyjności kobiet, pokazują i tym samym uświadamiają mocne strony skrywanych i ukrytych tajemnic kobiecości. Dobro, świadomość i wartości kobiet oraz ich samostanowienie, są pojmowane przez BUSINESS STUDIO, jako najważniejsze cele szkoleniowe.

„Tylko kobiety zdolne zauważyć istniejący piękny świat przez swój pryzmat, mogą pokonać wszelkie bariery i przytulić w zwycięstwie siebie oraz własne dzieci sukcesu”. 

Pragniemy,  by kobiety zrozumiały, że współczesny świat za wszelką cenę nie eksplikuje i tym samym nie kończy ułomnych asocjacji, definiujących systemy zmierzające do procesu delegalizowania prawa kobiet.  Karta naszych szkoleń zwraca szczególną uwagę  do zmierzenia się z sytuacjami, które uruchamiają pokonanie istniejących stereotypów i przede wszystkim zmierzają do wypracowania sposobów jak wygrać własne „JA”. 
W trakcie naszych projektów szkoleniowych uczymy prawdziwego zrozumienia sensu, w czym tkwi i na czym polega sekret, nie tylko w biznesie, ale także w życiu osobistym, i przede wszystkim gdzie ukryta jest tajemnica polegająca na byciu kochanym, zrozumianym i potrzebnym.
Koncentrując się na działaniach, które w wymierny sposób odkrywają istniejące osobiste talenty kobiet, pragniemy je wspierać w dążeniu do doskonałości. Definiując ich możliwości w kreatywny sposób powiększamy zakres ich kompetencji, umożliwiający znalezienie szerokich horyzontów w dążeniu do zaspokojenia swoich pragnień i potrzeb.

Wspieramy kobiety w ich prawach, potrzebach i pragnieniach.

Projekt szkoleń dla kobiet „LWICA BIZNESU” realizowany przez BUSINESS STUDIO jest po to, by pokazywać, nauczyć i uświadomić kobiety w tym, w czym mogą zwyciężać.

Koordynujący trenerzy naszych projektów są przekonani, że kolejne pakiety szkoleń dla kobiet, dalej będą przynosiły zadowalające i najbardziej znaczące procesy zmian, a uruchamiane systemy postępowania pozwolą selekcjonować przydatną efektywność. Każde nasze spotkanie z kobietami traktujemy jako wyzwanie oraz sprawdzian nie tylko swoich umiejętności, ale także relacji z ludźmi, ponieważ zawsze stawiamy na relacje.

 

W trakcie  naszych projektów przekazujemy treści odnoszące się do tego, by kobiety miały świadomość, że warto być szaloną, nieprzewidywalną, podążać drogą mającą jasny cel. Zależy nam na tym, by poprzez doświadczanie zrozumiały, poczuły co jest złe i zawsze wiedziały, co jest dobre - jak być lepszą, coraz mocniejszą, wytrwalszą, wrażliwszą i mądrzejszą.  By wiedziały, patrząc na innych, jaką na pewno nie chcą być.  By z „małych dziewczynek”, schowanych, zagubionych, przestraszonych – zmieniły się w silne, pewne siebie kobiety, mające świadomość swojego potencjału i kobiecości. Wreszcie, by potrafiły i mogły odnaleźć się w sytuacjach rodzinnych, biznesowych - i zrozumiały nawrót, który gwarantuje powrót do początku.


Tekst: Artur Sokołowski
BUSINESS STUDIO


powrót do listy artykułów

Najbliższe szkolenia:

 • 22-23.10.2018

  SZTUKA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH – GENIALNY MÓWCA

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 22-23.10.2018

  MISTRZ SPRZEDAŻY

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 25-26.10.2018

  TECHNIKI MANIPULACJI I PERSWAZJI - wywieranie wpływu

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 29-30.10.2018

  ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM - Trening Menadżerski

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 05.11.2018

  RADZENIE SOBIE ZE STRESEM

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 08-09.11.2018

  INTELIGENCJA EMOCJONALNA I AUTOMOTYWACJA W BIZNESIE

  Warszawa/ Central Tower

  więcej

 • 12-13.11.2018

  NEGOCJACJE BIZNESOWE

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 12.11.2018

  TRENING ASERTYWNOŚCI

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 15-16.11.2018

  TRAIN THE TRAINER - szkolenie dla trenerów

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 15-16.11.2018

  SKUTECZNA KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 15-16.11.2018

  ZARZĄDZANIE FLOTĄ SAMOCHODOWĄ

  Warszawa - Central Tower

  więcej

 • 16.11.2018

  PROFESJONALNA SEKRETARKA/ASYSTENTKA

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 19.11.2018

  EFEKTYWNOŚĆ OSOBISTA I ZARZĄDZANIE SOBĄ W CZASIE

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 19-20.11.2018

  SPRZEDAJ SIEBIE – PERSONAL BRANDING

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 03.12.2018

  LWICA BIZNESU

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 07.12.2018

  DYKCJA I EMISJA GŁOSU

  Central Tower, Warszawa

  więcej

 • 20-21.12.2018

  PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTA     

  Warszawa, Central Tower

  więcej

Repertuar Szkoleń

 

 

Opinie o nas

Polecam każdemu, kto chce iść na porządne SZKOLENIE, aby pracować i ćwiczyć a nie na pseudo wykłady...

Mariusz z Katowic
www.inwestycjawkadry.info.pl

 • Umiejętności interpersonalne, wiedza, inspirująca postawa, łatwość nawiązywania kontaktu z uczestnikami.

 • Wysoki poziom kompetencji, wiedza, doświadczenie zawodowe i profesjonalne podejście do Klienta.

  

   BUSINESS STUDIO
   ul. Dworcowa 38 lok. 45
   05-500 Piaseczno k. Warszawy

 

 + 48 691 205 004

 

Napisz do nas

*
*

Współpracujemy z:

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej na temat Cookies w Polityce Prywatności.