PERSONAL BRANDING - jak sprzedać siebie - 23-24.11.2017 Zapytaj o TRENINGI INDYWIDUALNE z wybranym ekspertem zapoznaj się z ofertą LIFE & BUSINESS COACHING! Radzenie Sobie ze STRESEM 6 listopada 2017 r. ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM -20-21.11.2017 SZTUKA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH z Arturem Sokołowskim 13-14 listopada 2017!
 

Coaching

 

Coaching koncentruje się na rozwiązaniu problemu, a nie na szukaniu jego przyczyn, promując jednocześnie rozwój nowych strategii myślenia i działania.

Coaching jest to propozycja rozwojowego procesu wsparcia, którego skutki są widoczne w działaniach korzystającej z coachingu osoby lub organizacji. Jest to odblokowanie potencjału człowieka w celu maksymalizowania jego wyników i dokonań. Polega na wydobywaniu mocnych stron ludzi, pomaga im w omijaniu codziennych barier osobistych i pokonywaniu ograniczeń w celu osiągnięcia celu, a także pomaga im efektywniej funkcjonować w zespole. 

Coaching nie polega na tym, by uczyć kogoś, ale by pomóc mu się uczyć. Intencją coachingu jest udzielanie ludziom pomocy w dokonaniu życiowych przełomów i dalsze wspomaganie ich po zmianach. Coach pomaga swojemu podopiecznemu lepiej się komunikować, zrozumieć własny punkt widzenia i spojrzeć z perspektywy innych osób tak, aby stał się bardziej skuteczny we wszystkim, co robi.


Co możesz zyskać dzięki sesjom coachingowym w BUSINESS STUDIO?

Przede wszystkim znajdziesz równowagę i życiową harmonię, zrozumiesz siebie i swoje motywy. Odkryjesz swoje wartości i misję życiową. Uwolnisz swoją naturalną siłę, poprzez pobudzenie twórczego myślenia i świadomość swojego potencjału oraz predyspozycji. Poprawisz lub zmienisz wybrane obszary w swoim życiu - prywatnym lub zawodowym, relacje, kompetencje, styl życia. Ukierunkujesz się na określony cel i będziesz świadomie dążyć do jego realizacji, utrzymując wysoką motywację do działania. Wyposażysz się w skuteczne i sprawdzone metody rozwiązań ewentualnych trudności.


 
Jak przebiega proces coachingu w BUSINESS STUDIO?

Proces coachingu przebiega w formie indywidualnych sesji, podczas których poszukuje się najlepszych metod rozwiązania istniejących problemów i trudności. Osoba poddawana procesowi coachingu wypracowuje pożądane kompetencje, które ułatwiają jej rozwiązywanie problemów w przyszłości i podejmowanie słusznych decyzji.  
Zaleca się odbycie minimum 6 sesji coachingowych.


Rodzaje coachingu jaki oferuje BUSINESS STUDIO:
 • Coaching biznesowy (Business coaching) – prowadzony dla menedżerów lub członków zespołu w obszarach tematycznych związanych z przebiegiem ich pracy zawodowej.

 • Executive coaching – dedykowany dla najwyższej kadry kierowniczej. Służy do rozwijania umiejętności często zdobywanych przez ludzi biznesu na szkoleniach grupowych – komunikacji, negocjacji, zarządzania zmianami organizacyjnymi, zarządzania osobistym potencjałem, pokonywania stresu, przywództwa itp. Jest to propozycja indywidualnego treningu w powyższych dziedzinach dla osób, które ze względu na bardzo wysoką pozycję zawodową nie chcą lub nie widzą możliwości do zdobywania takich umiejętności podczas szkoleń grupowych.

 • Leadership coaching – ukierunkowany na rozwój umiejętności przywódczych, między innymi wzmacnianie umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji, budowania autorytetu przy zachowaniu współpracy, rozwijanie umiejętności motywowania, budowania zespołu, selekcji talentów.

 • Coaching życiowy (Life coaching)– dotyczy celów, postaw i zachowań, nad którymi klient chce pracować. Proces ten nakierowany jest na uwalnianie potencjału osobistego. Koncentruje się na identyfikowaniu sfer życia,  wymagających zmiany lub udoskonalenia, usuwając niewidoczne dla Ciebie blokady. Często nakłada się na inny rodzaj coachingu, dotykając na przykład takich obszarów, jak budowanie postaw asertywnych, wywieranie wpływu, występowanie publiczne.Skontaktuj się z Nami

biuro@business-studio.pl

+ 48 691 205 004


 

Najbliższe szkolenia:

 • 27-28.11.2017

  NEGOCJACJE BIZNESOWE

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 04.12.2017

  PROFESJONALNA SEKRETARKA/ASYSTENTKA

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 11-12.12.2017

  PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTA     

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 11.12.2017

  TRENING ASERTYWNOŚCI

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 11-12.12.2017

  INTELIGENCJA EMOCJONALNA I AUTOMOTYWACJA W BIZNESIE

  Warszawa/ Central Tower

  więcej

 • 11-12.12.2017

  TRAIN THE TRAINER - szkolenie dla trenerów

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 11-12.12.2017

  SKUTECZNA KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 14-15.12.2017

  ZARZĄDZANIE FLOTĄ SAMOCHODOWĄ

  Warszawa - Central Tower

  więcej

 • 14-15.12.2017

  TECHNIKI MANIPULACJI I PERSWAZJI - wywieranie wpływu

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 15.12.2017

  RADZENIE SOBIE ZE STRESEM

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 18-19.12.2017

  ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM - Trening Menadżerski

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 18-19.12.2017

  SZTUKA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH – GENIALNY MÓWCA

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 18.12.2017

  EFEKTYWNOŚĆ OSOBISTA I ZARZĄDZANIE SOBĄ W CZASIE

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 18-19.12.2017

  LWICA BIZNESU

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 21-22.12.2017

  SPRZEDAJ SIEBIE – PERSONAL BRANDING

  Warszawa, Central Tower

  więcej

Repertuar Szkoleń

 

 

Opinie o nas

Polecam każdemu, kto chce iść na porządne SZKOLENIE, aby pracować i ćwiczyć a nie na pseudo wykłady...

Mariusz z Katowic
www.inwestycjawkadry.info.pl

 • Umiejętności interpersonalne, wiedza, inspirująca postawa, łatwość nawiązywania kontaktu z uczestnikami.

 • Wysoki poziom kompetencji, wiedza, doświadczenie zawodowe i profesjonalne podejście do Klienta.

  

   BUSINESS STUDIO
   ul. Dworcowa 38 lok. 45
   05-500 Piaseczno k. Warszawy

 

 + 48 691 205 004

 

Napisz do nas

*
*

Współpracujemy z:

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej na temat Cookies w Polityce Prywatności.