ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM - 23-24.07.2018 SZTUKA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH – GENIALNY MÓWCA 16-17 lipca zapoznaj się z ofertą LIFE & BUSINESS COACHING! Trening Asertywności 13 sierpnia Sprzedaj Siebie - PERSONAL BRANDING 13-14.08.2018 TECHNIKI WYWIERANIA WPŁYWU - perswazja i manipulacja 06-07.08.2018
 

Oferta Szkoleniowa » Szkolenia Otwarte

 

Spory sukces przygotowanych przez BUSINESS STUDIO propozycji szkoleń otwartych związany jest z tym, że programy merytoryczne zostały opracowane przez trenerów praktyków w oparciu o ich bogate, wieloletnie, praktyczne doświadczenie na przełomie kilkunastu lat pracy trenerskiej, której owocem stał się ich kunszt.

Wyciągnęliśmy najbardziej priorytetowe wnioski i na ich bazie powstały selektywnie złożone procesy szkoleniowe w formie otwartych spotkań. Skupiamy się na zagadnieniach, które mają tylko i wyłącznie fundamentalny wpływ i przełożenie na efektywność biznesową i osobistą. Po wielokroć stanowią one bazę lub są uzupełnieniem do prowadzenia skutecznej komunikacji, opartej na relacjach, które bezpośrednio wpływają i stabilizują biznesową rentowność.


Proponowane pakiety otwartych projektów, rzetelnie prowadzone przez osobowości trenerskie są ich dodatkowym atutem, które bezpośrednio przyczyniają się do wzrostu prezentowanych umiejętności szkolonych osób i jednocześnie podnoszą ich poziom. Harmonizują i odpowiednio szlifują wszelkie aspekty związane z działalnością biznesową. Szkolenia otwarte realizujemy w grupach do maksymalnie 10 osób.

Jest to znakomita propozycja dla wszystkich tych, którzy pragną ożywić i spotęgować własne oczekiwania. Lista szkoleń

 

 • MISTRZ SPRZEDAŻY
  Termin: 22-23.10.2018 (2 dni)

  Na szkoleniu MISTRZ SPRZEDAŻY poznasz najbardziej skuteczne i sprawdzone techniki sprzedaży oparte na rozwiązywaniu problemów twojego klienta, odpowiadaniu na jego realne potrzeby, czyli takie, jakie rzeczywiście ma, a nie takie, jakie wydaje Ci się, że powinien mieć. Poznasz sztukę perswazyjnej komunikacji, by nawiązać jeszcze lepszy kontakt ze swoim potencjalnym klientem. Nauczysz się, w jaki sposób szukać swojego idealnego odbiorcę.

  Doprowadź do doskonałości każdą akcję sprzedażową. Dowiedz się, jak wzbudzać zaufanie Klientów i działać tak, by zwyciężać. Zdobądź najbardziej pożądane cechy Lidera Sprzedaży. Naucz się, jak w błyskawiczny sposób rozpoznawać typy osobowości swoich Klientów, by móc jeszcze lepiej wpływać na ich proces decyzyjny. Stań się prawdziwym LWEM SPRZEDAŻY i bądź nie do zatrzymania!

  więcej

 • SZTUKA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH – GENIALNY MÓWCA
  Termin: 22-23.10.2018 (2 dni)

  Paraliżuje Cię strach oraz trema ilekroć stajesz przed publicznością i nie wiesz, jak sobie z tym radzić? Masz trudność w prowadzeniu prezentacji biznesowych i przekonywaniu do swoich racji? Nie masz pomysłu, jak zaprezentować się przed swoim wymarzonym klientem?

  Zapisz się i przyjdź na szkolenie, które łamie utarte schematy szkoleniowe. Poznasz najbardziej skuteczne techniki Genialnego Mówcy, które sprawią, że ludzie będą Cię słuchali nie dlatego, że muszą, ale dlatego, że CHCĄ. Podpowiemy Ci, jak wyróżnić się spośród innych i stać się prawdziwie zapamiętanym.

  Gdybyś teraz dowiedział/a się, że jutro musisz wystąpić przed publicznością (nawet kilku, kilkunastoosobową), by przedstawić bardzo ważny projekt, zrobić prezentaję, podsumowanie kwartału, lub przemówić jako lider do zespołu, jaka pierwsza myśl pojawia się w twojej głowie? Co czujesz? Jaki jest twój kolejny krok? Od czego zaczynasz przygotowanie? A może rezygnujesz i odrzucasz wyzwanie, jak robi to wiele osób, które boją się występować?

  To, że "mniej więcej" WIESZ, jak powinno wyglądać i na czym polega dobre wystąpienie publiczne jeszcze o niczym nie świadczy, pytanie czy POTRAFISZ tę wiedzę przekuć w działanie - w swoje dobre wystąpienie publiczne, świetnie przygotowaną prezentację? Bo to już zupełnie inna bajka.

  Dzięki szkoleniu "Sztuka Wystąpień Publicznych" zmienisz sposób, w jaki wygłaszasz wystąpienie, a przez to także rezultaty, jakie osiągasz. Poprawisz tym samym swoją pozycję w firmie i w biznesie.

  Możesz być przekonany, że Twoja kariera wręcz eksploduje, pod warunkiem, że krok po kroku zastosujesz sprawdzone metody działania i systemy prezentacji, które przedstawi Ci Artur Sokołowski i których doświadczysz na własnej skórze. Pod okiem profesjonalisty, który przeszkolił ponad 160 000 osób, mniej lub bardziej boleśnie przejdziesz przez ten proces.

  Ten, kto potrafi przekonująco mówić - zwycięża.

  więcej

 • TECHNIKI MANIPULACJI I PERSWAZJI - wywieranie wpływu
  Termin: 25-26.10.2018 (2 dni)

  Szkolenie, któremu się właśnie przyglądasz, to potężna dawka wiedzy i umiejętności dla tych, którzy chcą wpływać na innych sprawnie używając metod perswazji, jak i dla tych, którzy pragną obronić się przed manipulacją i niepożądanym wpływem. Skuteczna komunikacja i perswazja to nauka, którą może opanować każdy.

  Jest to więc szkolenie dla każdego, bez wyjątku. 

  Jak to jest, że prośba sformułowana w określony sposób spotyka się z odmową, podczas gdy nawet niewielkie jej zmodyfikowanie może sprawić, że zostanie spełniona z ochotą?

  Sztuka skutecznego wywierania wpływu opiera się na aktywnym słuchaniu, autentycznym zaangażowaniu i chęci uzyskania rezultatu korzystnego dla obu stron. Podczas szkolenia poznasz narzędzia, dzięki którym osiągniesz porozumienie z otaczającymi Cię ludźmi, zapewnisz sobie ich poparcie, przychylność oraz lojalność. To szkolenie jest właśnie tym, czego Ci trzeba, niezależnie od tego, czy chcesz wpłynąć na szefa, współmałżonka, podwładnego, rodzica lub dziecko.

  Obecny świat biznesu, mediów, polityki , by nas do czegoś przekonać lub coś nam sprzedać, coraz częściej wywiera na nas wpływ, używając przy tym dobrze sobie znanych technik manipulacji i perswazji. Coraz częściej zostajemy uwikłani w gry manipulacyjne. Warto zatem być świadomym wachlarza ról i masek, z jakimi możemy mieć styczność, aby umiejętnie stosować je wtedy, gdy jest to adekwatne do sytuacji i może zmaksymalizować nasz sukces, jak również nie pozwolić, by zostały wykorzystane przeciwko nam. 

  więcej

 • ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM - Trening Menadżerski
  Termin: 29-30.10.2018 (2 dni)

  Umiejętne zarządzanie zespołem jest w obecnym świecie biznesu podstawowym, by nie powiedzieć priorytetowym zadaniem dla kadry kierowniczej. To właśnie dziś, w realiach galopującej ekonomii, w świecie nieustających zysków i strat, dobre i mądre kierowanie podległymi zespołami jest kluczowym sposobem na zwiększenie konkurencyjności. Dzięki szkoleniu Zarządzanie Zespołem - Trening Menedżerski podniesiesz swoje rzeczywiste kompetencje przywódcze zwiększające skuteczność, po to, by pomnażać własne dochody zarówno w sferze zawodowej, jak i osobistej. Poznasz m.in. metody motywowania, delegowania i egzekwowania zadań, a także sposoby kształtowania wizerunku autorytetu.

   

  więcej

 • RADZENIE SOBIE ZE STRESEM
  Termin: 05.11.2018 (1 dzień)

  Stres jest nieodłącznym towarzyszem życia każdego z nas, czy tego chcemy czy nie. Stres będzie Ci towarzyszył codziennie z różnym nasileniem, ale to, jak będziesz go postrzegać, zależy wyłącznie od Ciebie. Podczas szkolenia pomożemy Ci odkryć sposoby, pozwalające go oswoić, aby stał się Twoim sprzymierzeńcem. Poznasz różne techniki ułatwiające niwelowanie negatywnych skutków stresu, aby osiągnąć harmonię ciała i umysłu oraz znaleźć swoją Skuteczną Odpowiedź na Stres.

  Jeśli chcemy, by w naszej mocy było zwalczanie szkodliwych skutków stresu, musimy przebyć drogę do rozpoznania tego zjawiska - poprzez jego wyjaśnienie - do wypracowania skutecznych środków zaradczych. 
  więcej

 • INTELIGENCJA EMOCJONALNA I AUTOMOTYWACJA W BIZNESIE
  Termin: 08-09.11.2018 (2 dni)

  Ludzie, którym przypisuje się wyższą inteligencję emocjonalną są bardziej skuteczni w działaniu i odnoszą więcej sukcesów. Inteligencja emocjonalna odnosi się do zdolności rozpoznawania przez nas własnych uczuć i uczuć innych ludzi, do umiejętności automotywacji i kierowania emocjami zarówno własnymi, jak i osób z naszego otoczenia. Inteligencja emocjonalna to umiejętność łączenia opanowania, zapału, wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów i maksymalne wykorzystanie własnego potencjału. Trening auto-motywacji i inteligencji emocjonalnej ukazuje skuteczne, praktyczne metody rozwijające te umiejętności i pomaga osiągać większe efekty na polu zawodowym.

  więcej

 • NEGOCJACJE BIZNESOWE
  Termin: 12-13.11.2018 (2 dni)

   

  "Negocjujesz w każdej minucie swojego życia, naucz się otrzymywać to, czego pragniesz". 
  Stuart Diamond

  Negocjujesz przez całe życie i w każdej jego minucie, zatem naucz się robić to właściwie i skutecznie, by otrzymywać dokładnie to, czego pragniesz. Poznaj narzędzia i metody negocjacyjne, które śmiało zastosujesz w każdej sytuacji, by zrealizować swoje cele. Poznaj nowatorski sposób myślenia i działania, by osiągać w życiu więcej. Dowiedz się na czym polega skuteczna perswazja, by mieć przewagę w negocjacjach i zdobywać biznesowe Himalaje. Zdobądź wiedzę na temat dynamiki procesu negocjacyjnego opartej na percepcji i właściwej komunikacji, by wygrywać. Naucz się tego, czego nie wiedzą inni i wzmocnij swoją biznesową pozycję. Naucz się, jak przekraczać bariery i zdobywać to, na czym Ci zależy. Podczas szkolenia będziesz miał okazję poznać najważniejsze zasady handlowe, jak i techniki komunikowania się w rozmowie z partnerem negocjacyjnym. Otrzymasz zestaw narzędzi i metod negocjacyjnych, które można zastosować w każdej sytuacji. Szkolenie ma charakter warsztatowy, jako najskuteczniejsza forma przekazywania i przyjmowania wiedzy. Uczestnik w sposób aktywny kształtuje swoje umiejętności.

   

  więcej

 • TRENING ASERTYWNOŚCI
  Termin: 12.11.2018 (1 dzień)

  Masz czasami wrażenie, że ludzie nie traktują Cię tak, jakbyś tego chciał i nie szanują Twoich decyzji? W towarzystwie nie wyrażasz swojego zdania, bo wiesz, że i tak nikt nie weźmie go pod uwagę? Osoby z Twojego otoczenia mają przekonanie, że mogą powiedzieć Ci wszystko, co tylko ślina im na język przyniesie, bo przecież „Ty się nie sprzeciwisz”? Masz dosyć sytuacji, w których inni wchodzą z butami w Twoje życie i mówią Ci co masz robić?

  Czy i jak reagujesz, gdy w restauracji kelner nie podchodzi do Ciebie przez dwadzieścia minut? Czy i w jaki sposób reagujesz, gdy ktoś poniża Cię publicznie? Jak komunikujesz innym swoje uczucia, kiedy jesteś sfrustrowany? Co robisz, gdy szef nadmiernie angażuje Cię w dodatkową pracę po godzinach? A może zarządzasz zespołem, dla którego nie jesteś autorytetem i który nie wykonuje Twoich poleceń?

  Pora to zmienić! Podczas szkolenia poznasz odpowiedzi na te oraz inne pytania, a także dowiesz się, jak we właściwy sposób wyrażać swoje zdanie i budować zdrowe relacje oparte na prawdzie i zaufaniu, a także nauczysz się przyjmować krytykę, wyciągając z niej najlepsze dla siebie wnioski. Raz na zawsze dowiesz się, że asertywność to nie tylko ogólnie przyjęta sztuka odmawiania.

  więcej

 • TRAIN THE TRAINER - szkolenie dla trenerów
  Termin: 15-16.11.2018 (2 dni)

  Szkolenie Train the Trainer, czyli trening trenerski rozwija wiedzę i praktyczne umiejętności z obszaru pracy trenera, które są niezbędne do efektywnego planowania, przygotowania i przeprowadzenia działań rozwojowo-szkoleniowych. Szkolenie dostarcza sprawdzone techniki i wskazówki oraz skuteczne narzędzia stosowane w pracy przez profesjonalnych szkoleniowców. Po szkoleniu uczestnicy będą potrafili zorganizować i zoptymalizować proces szkoleniowy w firmie, zbadać potrzeby szkoleniowe uczestników i dostosować odpowiednie techniki szkoleniowe dla zapewnienia optymalnego rozwoju pracowników i osiągania rzeczywistych celów biznesowych przez firmę. Uczestnicy szkolenia trenerskiego udoskonalą umiejętność prowadzenia szkoleń grupowych oraz indywidualnych działań coachingowych, a także wypracują własny, spersonalizowany styl prowadzenia szkoleń. Metodyka pracy trenera oparta jest na aktywnych ćwiczeniach. Train The Trainer jest autorskim programem opracowanym przez trenerów praktyków.

  więcej

 • ZARZĄDZANIE FLOTĄ SAMOCHODOWĄ
  Termin: 15-16.11.2018 (2 dni)

   

  Szkolenie Zarządzanie Flotą Samochodową dotyczyć będzie samochodów osobowych wykorzystywanych przez kadrę kierowniczą i przedstawicieli handlowych. Przedstawimy efektywne wykorzystanie środków transportu i minimalizację kosztów ich eksploatacji. Zarządzanie flotą to przede wszystkim zarządzanie zespołem. Co to oznacza dla przedsiębiorstwa, jak budować relacje i przepływy międzyludzkie oraz jak uniknąć poważnych błędów? Flota samochodowa jest kluczowym narzędziem przedsiębiorstwa. Pokażemy odpowiednie podejście do zarządzania flotą, które pozwoli między innymi na skuteczniejsze osiąganie celów przedsiębiorstwa z wykorzystaniem narzędzi i metod zarządzania, zwiększenie przewagi konkurencyjnej, sprawniejsze identyfikowanie i realizowanie wymagań klienta, budowanie wartości dodanej w oparciu o wartość klienta, umacnianie lojalności pracowników, budowanie silnej pozycji  przedsiębiorstwa na rynku dzięki dobrej organizacji i komunikacji. Pomożemy zrozumieć jak istotną rolę odgrywa zarządzanie ryzykiem i jak to wpływa na czas realizacji postawionych zadań. Szkolenie wyjaśni wszystkim uczestnikom jaką rolę odgrywa flota w działalności operacyjnej, co robić, by efektywnie korzystać z zasobów przedsiębiorstwa, jak ocenić opłacalność różnych form finansowania floty, korzystać z serwisów, przeglądów i napraw.

  więcej

 • SKUTECZNA KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA
  Termin: 15-16.11.2018 (2 dni)

  Każdego dnia jesteśmy w bliskim kontakcie ze światem. Rozmawiamy przez telefon, załatwiamy szereg spraw, kupujemy, sprzedajemy, negocjujemy, rozwiązujemy sytuacje konfliktowe z bliskimi czy współpracownikami. To w jaki sposób komunikujemy się z otoczeniem wpływa na to, jak wyglądają nasze relacje z innymi oraz czy jesteśmy zadowoleni z jakości naszego życia. Zapraszamy na szkolenie wszystkich, którzy chcą rozwinąć umiejętność skutecznego komunikowania się. Podczas praktycznego warsztatu skupimy się na technikach efektywnego komunikowania bez barier, tak, aby świadomie wpływać na jakość naszych kontaktów interpersonalnych w życiu prywatnym i zawodowym.

   

  więcej

 • PROFESJONALNA SEKRETARKA/ASYSTENTKA
  Termin: 16.11.2018 (1 dzień)

  Profesjonalna sekretarka/ asystentka to osoba bardzo dobrze zorganizowana, lojalna i dyskretna. Potrafi zarządzać biurem, radzić sobie ze stresem, działać pod presją czasu. To również osoba systematyczna, o wysokiej kulturze osobistej, wykształconymi umiejętnościami komunikacyjnymi, wykazująca się postawą asertywną oraz profesjonalną autoprezentacją. Nasze szkolenie ma na celu wypracowanie powyższych umiejętności i przygotowanie uczestników do zawodu sekretarki/ asystentki. Zdobyta wiedza pozwoli usprawnić Twoją pracę oraz pracę biura/sekretariatu. Poznasz zasady obsługi biura, tajniki profesjonalnej autoprezentacji, oddziaływania wrażeniem, kreowania swojego wizerunku, techniki asertywności, zarządzania sobą i swoim czasem, techniki efektywnej komunikacji z przełożonym i z Klientami.

  więcej

 • EFEKTYWNOŚĆ OSOBISTA I ZARZĄDZANIE SOBĄ W CZASIE
  Termin: 19.11.2018 (1 dzień)

  Środowisko zawodowe lubuje się w dostarczaniu nowych wyzwań, warto więc zadbać o rozsądne zagospodarowanie swojego czasu, aby w pełni go wykorzystać nie tylko na rzetelne wykonywanie obowiązków, ale by również zadbać o rozwój osobisty, wszak „Jeśli nie ma się czasu na osiąganie własnych celów – pracuje się nad osiągnięciem celów innych ludzi…”. Poznaj metody podnoszenia wydajności pracy i zwalczania skłonności do zwlekania.

  więcej

 • SPRZEDAJ SIEBIE – PERSONAL BRANDING
  Termin: 19-20.11.2018 (2 dni)

  Budujesz swoją markę nie tylko w najbliższym otoczeniu. Dzięki narzędziom przedstawionym na szkoleniu zyskasz świeże i szersze spojrzenie na cały proces autoprezentacji i osobistego marketingu. Nauczysz się w nienachlany i indywidualny sposób wykorzystywać Twój własny potencjał i talent, bazując na silnych stronach. Zdobędziesz umiejętność sprawnego poruszania się na rynku pracy i kształtowania własnej ścieżki rozwoju. Poznasz strategię profesjonalnego „sprzedawania” własnych kwalifikacji w bezpośrednich kontaktach interpersonalnych oraz w sieci. 

  więcej

 • DYKCJA I EMISJA GŁOSU
  Termin: 07.12.2018 (1 dzień)

  Szkolenie ABC poprawnej wymowy, przeznaczone jest dla osób, które w pracy w dużej mierze posługują się głosem. Podczas szkolenia dowiesz się, jak zadbać o głos, aby uniknąć przeciążenia, jak mówić, aby ludzie Cię słyszeli i słuchali. Poznasz techniki modulowania głosem, intonacji, impostacji, artykulacji. Dzięki czemu Twój oddech nie będzie zdradzał stresu, ale pomagał w jego opanowaniu. Twoje wystąpienie, prezentacja czy szkolenie nabierze jeszcze więcej atrakcyjności. Twój głos będzie słyszalny w najdalszym zakątku sali. Twoje gardło będzie zdrowsze i nieprzeciążone po kilku godzinach mówienia. 

  Szkolenie prowadzi Artur Sokołowski - zawodowy lektor. Przeczytał kilkaset reklam i filmów fabularnych. Obecnie jest głosem m.in. grupy TVN.

  więcej

 • PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTA     
  Termin: 20-21.12.2018 (2 dni)

  Praca w branży usługowej bezwzględnie związana jest ze zdobywaniem klientów, a tworzenie pozytywnych relacji z potencjalnym kontrahentem jest podstawą twojego sukcesu zawodowego. To znajomość standardów Obsługi Klienta, a także skutecznych technik sprzedaży wpływa na zadowolenie Klienta i satysfakcję firmy. Rzetelna Obsługa Klienta stanowi bezpośrednie przełożenie na PR, rezultaty finansowe i konkurencyjność przedsiębiorstw. Ale konkurencja nie śpi, a współczesny Klient jest bardzo wymagający, doskonale zorientowany w ofertach konkurentów i wcale niełatwy do zdobycia. Poza tym, jak wynika z badań ekonomistów, utrzymanie starego klienta jest o 80% tańsze niż zdobycie nowego. Proponując Klientowi usługi swojej firmy, oferujesz mu także siebie, swój czas, dyspozycyjność, profesjonalizm, wiarygodność, ale także swoją osobowość, czyli to, jakim jesteś człowiekiem. Naucz się zatem skutecznie zadbać o potrzeby swoich Klientów, tak, by do Ciebie wracali.

   

  więcej

Najbliższe szkolenia:

 • 22-23.10.2018

  MISTRZ SPRZEDAŻY

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 22-23.10.2018

  SZTUKA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH – GENIALNY MÓWCA

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 25-26.10.2018

  TECHNIKI MANIPULACJI I PERSWAZJI - wywieranie wpływu

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 29-30.10.2018

  ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM - Trening Menadżerski

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 05.11.2018

  RADZENIE SOBIE ZE STRESEM

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 08-09.11.2018

  INTELIGENCJA EMOCJONALNA I AUTOMOTYWACJA W BIZNESIE

  Warszawa/ Central Tower

  więcej

 • 12.11.2018

  TRENING ASERTYWNOŚCI

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 12-13.11.2018

  NEGOCJACJE BIZNESOWE

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 15-16.11.2018

  SKUTECZNA KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 15-16.11.2018

  ZARZĄDZANIE FLOTĄ SAMOCHODOWĄ

  Warszawa - Central Tower

  więcej

 • 15-16.11.2018

  TRAIN THE TRAINER - szkolenie dla trenerów

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 16.11.2018

  PROFESJONALNA SEKRETARKA/ASYSTENTKA

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 19-20.11.2018

  SPRZEDAJ SIEBIE – PERSONAL BRANDING

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 19.11.2018

  EFEKTYWNOŚĆ OSOBISTA I ZARZĄDZANIE SOBĄ W CZASIE

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 03.12.2018

  LWICA BIZNESU

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 07.12.2018

  DYKCJA I EMISJA GŁOSU

  Central Tower, Warszawa

  więcej

 • 20-21.12.2018

  PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTA     

  Warszawa, Central Tower

  więcej

Repertuar Szkoleń

 

 

Opinie o nas

Polecam każdemu, kto chce iść na porządne SZKOLENIE, aby pracować i ćwiczyć a nie na pseudo wykłady...

Mariusz z Katowic
www.inwestycjawkadry.info.pl

 • Umiejętności interpersonalne, wiedza, inspirująca postawa, łatwość nawiązywania kontaktu z uczestnikami.

 • Wysoki poziom kompetencji, wiedza, doświadczenie zawodowe i profesjonalne podejście do Klienta.

  

   BUSINESS STUDIO
   ul. Dworcowa 38 lok. 45
   05-500 Piaseczno k. Warszawy

 

 + 48 691 205 004

 

Napisz do nas

*
*

Współpracujemy z:

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej na temat Cookies w Polityce Prywatności.