ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM - 26-27.04.2018 SZTUKA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH – GENIALNY MÓWCA 19-20 kwietnia zapoznaj się z ofertą LIFE & BUSINESS COACHING! INTELIGENCJA EMOCJONALNA 14-15 maja TECHNIKI WYWIERANIA WPŁYWU 21-22.05.2018
 

Wybrane opinie:

W dniach 12–13 grudnia 2013 r. uczestniczyłam w szkoleniu z zakresu wystąpień publicznych organizowanym przez firmę BUSINESS STUDIO. W mojej opinii, szkolenie cechował duży profesjonalizm, nie tylko w aspekcie merytorycznym, ale także organizacyjnym. Niestandardowe podejście prowadzącego do tematu oraz otwartość w stosunku do uczestników sprawiły, że szkolenie było wyjątkowe i niezwykle efektywne. Szkolenie skoncentrowane było na doskonaleniu umiejętności praktycznych, dlatego też udział w nim stanowi dużą wartość dodaną i z pewnością przełoży się na podniesienie moich kwalifikacji zawodowych.

Indywidualne podejście do każdego uczestnika dodatkowo miało wpływ na efektywność przeprowadzonego szkolenia. Należy podkreślić, że prowadzący – Pan Artur Sokołowski – to osoba obdarzona zdolnościami interpersonalnymi i charyzmą, doskonałe uzupełnienie stanowi także Jego przygotowanie aktorskie. Zarówno firma BUSINESS STUDIO, jak i szkolenie „Sztuka wystąpień publicznych” są, według mnie, godne polecenia.

Marta Cłapka

Departament Współpracy Międzynarodowej i Funduszy Europejskich
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych


Niesamowicie spędzone dwa dni szkoleniowe: „Profesjonalna sekretarka/profesjonalna asystentka”, które polecamy każdemu.

To szkolenie to nie tylko uzupełnienie i doskonalenie własnych umiejętności, ale także spotkanie z profesjonalistami, których indywidualne podejście do każdego uczestnika pozwala na wypracowanie skutecznych rozwiązań i wyeliminowanie wielu problemów w środowisku pracy.

Stella Włudzik, Małgorzata Sokołowska, Infosys BPO Poland Sp. z o.o.


W skrócie szkolenia można określić jako: profesjonalne, inspirujące, dynamiczne, angażujące, ciekawe, przydatne. Lepszych referencji nie trzeba.

Adam Maciejewski, Prezes Giełdy Papierów Wartościowych


Udział w prowadzonym szkoleniu przez Pana Artura Sokołowskiego uznajemy za jedną z najlepszych inwestycji w rozwój kompetencji interpersonalnych. Dostęp do ekskluzywnej wiedzy, perfekcyjne przygotowanie do prowadzenia warsztatu, zestawy adekwatnych ćwiczeń, wyjątkowe predyspozycje artystyczne i intelektualne, unikalne metody inspirowania i pobudzania aktywności uczestników warsztatu.

Tomasz Kuźmiński, Dyrektor Departamentu Organizacji i Zarządzania Procesami, Bank Ochrony Środowiska S.A.


Nigdy wcześniej nie uczestniczyłem w tak perfekcyjnie zorganizowanym i przeprowadzonym szkoleniu „Sztuka Wystąpień Publicznych” zrealizowanym przez BUSINESS STUDIO. Mistrzowskie przełożenie teorii na praktykę i wszechstronny warsztat P. Artura Sokołowskiego, pozwalają sprostać oczekiwaniom najbardziej wybrednych uczestników. Niewiarygodna łatwość nawiązania kontaktu, atmosfera zaufania, dotarcie do tych nawet najbardziej skrytych w sobie. Każdy traktowany był indywidualnie, nikt nie miał prawa poczuć się pominięty. Zdecydowana większość ćwiczeń miała charakter praktyczny. 
Z czystym sumieniem polecam BUSINESS STUDIO jako partnera biznesowego.

Dariusz Kułakowski, Dyrektor Generalny ds. Technologii, Giełda Papierów Wartościowych.


Pan Artur to doskonały trener, praktyk, który potrafi przekazywać wiedzę poprzez niezliczone i wzorowo przygotowane ćwiczenia.  Doskonale diagnozuje umiejętności i potrzeby każdego uczestnika, angażuje i zachęca do udziału w ćwiczeniach, co ma znaczenie zwłaszcza w tak osobistej tematyce jak autoprezentacja czy wystąpienia publiczne. Jego doświadczenie trenerskie i aktorskie to bardzo istotny atut wyróżniający go na tle konkurencji.

Robert Garczyński, Menadżer Jakości, ING Bank Śląski S.A.


Wiedza, materiały informacyjne, sposób szkolenia przeprowadzony w sposób interaktywny, doświadczenie trenera, łatwość nawiązywania kontaktu wskazują na niezwykłe walory merytoryczne i profesjonalną wiedzę Pana Artura Sokołowskiego, którego niewątpliwie można zaliczyć do grona wybitnych trenerów w Polsce specjalizujących się w budowaniu wizerunku publicznego.

Anna Pełka, Członek Zarządu Stowarzyszenia Euro-Atlantyckiego


Pan Artur Sokołowski i Pani Agata Blaszkiewicz wykazali się przede wszystkim szczególnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Poprzez wiedzę i doświadczenie prowadzących, zakres szkolenia przekazywany był w sposób ciekawy i rzetelny. Przygotowanie merytoryczne trenerów, ich entuzjazm w prowadzeniu szkoleń świadczą o wysokim poziomie firmy BUSINESS STUDIO.

Beata Brejwo-Kuźmicz, Za-ca Dyrektora Oddziału Regionalnego, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.


W najbliższym czasie zamierzamy rozszerzyć zakres szkoleń realizowanych dla MSZ przez BUSINESS STUDIO o nowe zagadnienia: kontakty z mediami, sztukę redagowania tekstów, public relations. Wysoki poziom kompetencji, doświadczenie zawodowe, wiedza Pana Artura Sokołowskiego, profesjonalne podejście do klienta sprawiają, że z przyjemnością polecamy BUSINESS STUDIO jako solidnego i wiarygodnego partnera w zakresie usług szkoleniowych.

Małgorzata Banat Adamiuk, Zastępca Dyrektora Biura Spraw Osobowych i Szkoleń MSZ


Począwszy od etapu kształtowania i definiowania programu szkolenia, aż po ich przeprowadzenie, przedstawiciele BUSINESS STUDIO byli dyspozycyjni, otwarci na sugestie, pomocni, kreatywni. Eksperci potrafili dostosować treść i materiał szkolenia do specyfiki sektora kultury. Z całym przekonaniem pragniemy polecić BUSINESS STUDIO jako rzetelnego partnera.

Krzysztof Dudek, Dyrektor Narodowego Centrum Kultury


Szkolenie „Sztuka Wystąpień Publicznych” stanowiło konstruktywny instruktaż, pozwalający nabyć praktyczną wiedzę i umiejętności prawidłowej autoprezentacji. Trener skoncentrował się na moich indywidualnych potrzebach oraz mocnych stronach mojej osoby.

Katarzyna-Durbajło Andrecka, Dyrektor Departamentu, PKO Bank Polski S.A.


Pan Artur Sokołowski podczas szkolenia „Techniki manipulacji i perswazji – wywieranie wpływu” swoją erudycją i umiejętnością dynamicznego przekazu, skutecznie angażował i motywował uczestników szkolenia do rozwijania swoich umiejętności podczas różnego rodzaju ćwiczeń i gier perswazyjnych. Z całą odpowiedzialnością potwierdzamy skuteczność i kompetencje trenerskie ekspertów BUSINESS STUDIO.

Jakub Dumała, Kierownik Biura Zarządu, Grupa ENERGA


Przeprowadzone szkolenie „Wystąpienia publiczne i autoprezentacja” zostało wysoko ocenione przez uczestników, zostało uznane za nieszablonowe i przyczyniło się do wzrostu ich kompetencji. Profesjonalizm BUSINESS STUDIO dało się zauważyć zarówno na etapie przygotowywania projektu szkoleniowego, jak i podczas działań podejmowanych już na Sali szkoleniowej. Wysoka ocena szkoleń BUSINESS STUDIO przyczyniła się do podjęciu decyzji o współpracy na przyszły rok.

Magdalena Gawin, Raiffeisen Bank Polska S.A.


Pani Agata Błaszkiewicz swoją postawą i podejściem sprawiła, że każdy z uczestników poczuł się wyjątkowo. Wysokie umiejętności interpersonalne sprawiły, że łatwo nawiązała kontakt z uczestnikami a przy tym stworzyła atmosferę pomocy i zrozumienia.
Czas spędzony na szkoleniu to ogromna inwestycja w siebie, która w przyszłości na pewno zaprocentuje w życiu zawodowym.

Jarosław Łojko, Dyrektor Oddziału Regionalnego, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

 

Na Państwa życzenie udostępnimy drogą mailową więcej opinii o szkoleniach BUSINESS STUDIO.
 
*
*
*
*

Najbliższe szkolenia:

 • 26-27.04.2018

  ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM - Trening Menadżerski

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 27-28.04.2018

  ZARZĄDZANIE FLOTĄ SAMOCHODOWĄ

  Warszawa - Central Tower

  więcej

 • 27.04.2018

  EFEKTYWNOŚĆ OSOBISTA I ZARZĄDZANIE SOBĄ W CZASIE

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 07.05.2018

  TRENING ASERTYWNOŚCI

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 07-08.05.2018

  SZTUKA WYSTĄPIEŃ PUBLICZNYCH – GENIALNY MÓWCA

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 10-11.05.2018

  TRAIN THE TRAINER - szkolenie dla trenerów

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 14-15.05.2018

  INTELIGENCJA EMOCJONALNA I AUTOMOTYWACJA W BIZNESIE

  Warszawa/ Central Tower

  więcej

 • 16.05.2018

  LWICA BIZNESU

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 17-18.05.2018

  NEGOCJACJE BIZNESOWE

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 21-22.05.2018

  TECHNIKI MANIPULACJI I PERSWAZJI - wywieranie wpływu

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 21.05.2018

  PROFESJONALNA SEKRETARKA/ASYSTENTKA

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 28.05.2018

  RADZENIE SOBIE ZE STRESEM

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 11-12.06.2018

  PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTA     

  Warszawa, Central Tower

  więcej

 • 18.06.2018

  DYKCJA I EMISJA GŁOSU

  Central Tower, Warszawa

  więcej

Repertuar Szkoleń

 

 

Opinie o nas

Polecam każdemu, kto chce iść na porządne SZKOLENIE, aby pracować i ćwiczyć a nie na pseudo wykłady...

Mariusz z Katowic
www.inwestycjawkadry.info.pl

 • Umiejętności interpersonalne, wiedza, inspirująca postawa, łatwość nawiązywania kontaktu z uczestnikami.

 • Wysoki poziom kompetencji, wiedza, doświadczenie zawodowe i profesjonalne podejście do Klienta.

  

   BUSINESS STUDIO
   ul. Dworcowa 38 lok. 45
   05-500 Piaseczno k. Warszawy

 

 + 48 691 205 004

 

Napisz do nas

*
*

Współpracujemy z:

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej na temat Cookies w Polityce Prywatności.