WYSTĄPIENIA PUBLICZNE - szkolenie indywidualne z Arturem Sokołowskim

3 lutego 2020

Wystąpienia publiczne są w pierwszej dziesiątce rzeczy, których ludzie w swoim życiu obawiają się najbardziej. Obok tego są jeszcze choroby, śmierć, robactwo, otwarte wody, zamach terrorystyczny. Nic zatem dziwnego, że są osoby, dla których uczestnictwo w grupowym szkoleniu otwartym w zakresie szlifowania umiejętności przemówień publicznych jest na tyle stresujące i stanowi taką blokadę, że rezygnują z własnego rozwoju w tej dziedzinie.

Z myślą o tych osobach stworzyliśmy wariant indywidualnego szkolenia w zakresie wystąpień publicznych. Taki trening to praca jeden na jeden z trenerem, który w dostosowanym do Twoich możliwości tempie krok po kroku przeprowadza Cię przez ten proces.

Atutem szkolenia indywidualnego jest to, że wybierasz konkretny obszar umiejętności, który wymaga poprawy, wzmocnienia lub zmiany. Od nas otrzymujesz sprawdzone rozwiązania i natychmiastowe wsparcie w zakresie aktualnie pojawiających się trudności. Tego typu treningi mogą mieć charakter jednorazowy lub wieloetapowy. Na szkolenie możesz przynieść swoją prezentację multimedialną, którą wraz z trenerem wystąpień publicznych Arturem Sokołowskim dopracujesz i przećwiczysz jej omawianie. Możesz również przygotować się do konkretnego wystąpienia publicznego/ prelekcji.

Indywidualna forma szkolenia umożliwia:

  • określenie dogodnego terminu i miejsca przeprowadzenia szkolenia,
  • precyzyjne dopasowanie programu szkolenia do Twoich oczekiwań,
  • połączenie wielu zagadnień w jednym szkoleniu,
  • przejście przez intensywny, praktyczny trening umiejętności w indywidualnej relacji z trenerem.

Pamiętaj, umiejętność swobodnych, ciekawych, charyzmatycznych wystąpień publicznych to umiejętność przyszłości. Będzie Ci towarzyszyć do końca Twojej kariery zawodowej. Bez względu na to, czy jesteś sprzedawcą, rekruterem, liderem, menedżerem, przedsiębiorcą, start-upowcem, a może dopiero poszukujesz pracy - jedno jest pewne - bez przemówień, profesjonalnej autoprezentacji, pewności siebie w kontaktach interpersonalnych ani rusz!

Jeśli otwarte szkolenia grupowe nie są dla Ciebie wyzwaniem i chcesz nauczyć się występować publicznie poprzez szkolenie z innymi, przeczytaj pełen opis dwudniowego szkolenia w Warszawie "Sztuka Wystąpień Publicznych - Genialny Mówca".

Jeśli natomiast wolisz rozwój w formie indywidualnego treningu, po prostu zadzwoń do nas, ustalimy szczegóły.