Agata Błaszkiewicz


Od 10 lat Dyrektor Zarządzający w firmie BUSINESS STUDIO GROUP.

Trener rozwoju osobistego, dyplomowany Coach.

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na Wydziale Psychologii. Ukończyła Specjalizację w zakresie Psychologii Organizacji i Pracy, Zarządzania Zasobami Ludzkimi, a także Psychologii Sportu.

Dyplomowany Coach MLC. Na Uniwersytecie Warszawskim z wynikiem bardzo dobrym ukończyła Studia Podyplomowe na kierunku „Coaching w Organizacji”. Przeprowadziła setki sesji coachingowych dla klientów indywidualnych i korporacyjnych. Współpracuje z przedsiębiorcami, menadżerami, ludźmi ze świata sportu, mediów, showbiznesu. Na przestrzeni ostatnich 5 lat na sali szkoleniowej przepracowała 520 dni; 4160 godzin.

Specjalizuje się w tematyce szkoleniowej dotyczącej rozwoju osobistego i doskonalenia kompetencji „miękkich”. Wspiera ludzi w obszarze budowania zespołów, skuteczności osobistej, budowania relacji interpersonalnych, komunikacji międzyludzkiej, asertywności, efektywnego zarządzania sobą w czasie, automotywacji, kreowania wizerunku, budowania pewności siebie i poczucia własnej wartości.

Przez swoich Klientów ceniona za skuteczność, nieocenione wsparcie w drodze do celu, umiejętność słuchania i bezwarunkową akceptację.

Twórca i realizator projektu dla kobiet „LWICA BIZNESU”.

„Podczas szkoleń i sesji coachingowych wspieram innych ludzi w rozwijaniu kompetencji niezbędnych w pracy zawodowej, do budowania własnych biznesów oraz osiągania celów w życiu prywatnym. Zależy mi na tym, aby każdy z moich podopiecznych wykorzystywał swoje naturalne zdolności i talenty, zwiększał swoją efektywność i tym samym osiągał własne życiowe sukcesy”.

Wybrani Klienci to m.inSantander Consumer Bank S.A.; Benefit Systems S.A.; Schrack Seconet Polska Sp. z o.o.; Crido Sp. z o.o.; Pratt & Whitney Aero Power Rzeszów S.A.; DNV GL Business Assurance Poland Sp. z o.o; BGŻ BNP Paribas S.A.; eService Sp. z o.o.; EDF Polska S.A.; REAS Sp. z o.o. /Sp. Kom.; Emerson Process Management Sp. z o. o.; Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

Opinie uczestników szkoleń i sesji coachingowych Agaty Błaszkiewicz:

„ W dniu 12.06.2015 r. brałam udział w szkoleniu „Efektywność osobista i zarządzanie sobą w czasie”, które prowadziła Pani Agata Błaszkiewicz. Sposób prowadzenia szkolenia, zawartość merytoryczna oraz wszystkie wskazówki, jakie uzyskałam przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Praca Pani Agaty Błaszkiewicz zasługuje na najwyższe uznanie. Niezwykły profesjonalizm, kultura, i urok osobisty oraz indywidualne podejście. Moje wieloletnie doświadczenie zawodowe zostało wzbogacone o niewątpliwie najwyższy poziom wiedzy merytorycznej i psychologicznej Pani Agaty Błaszkiewicz. To prawdziwa dama sukcesu, a ja mam nadzieję jeszcze bardzo długo korzystać z wiedzy, którą mi przekazała.”

Anna Czyż, Departament Współpracy Międzynarodowej, Narodowy Fundusz Zdrowia, Oddział w Warszawie.

„Agata Blaszkiewicz of BUSINESS STUDIO, is one of the most talented professional women-speakers, and it’s clear that she draws her motivation from an inner strength that money can’t buy. She is bright and very funny and her message is very compelling. She left me energized by her one –on –one session on wealth and how we all have it in abundance. Her real life examples were captivating, showing how ordinary people were out there accomplishing extraordinary things. This is a timeless message, suitable for all of us women. Agata thank you very much! Hope to see you soon for new workshops.”

Monika SpruchOwner & Manager of US DistributionNaturalis USA

„Pani Agata Błaszkiewicz wykazała się szczególnym zaangażowaniem i profesjonalizmem podczas szkolenia. Poprzez jej wiedzę i doświadczenie zakres szkolenia „Train The Trainer” przekazywany był w sposób ciekawy i rzetelny. Przygotowanie merytoryczne Pani Agaty Błaszkiewicz, jej entuzjazm w prowadzeniu szkoleń świadczą o jej wysokich standardach osobistych, jak też wysokim poziomie całej firmy.”

Beata Brejwo-Kuźmicz, Zastępca Dyrektora, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

„Pani Agata Błaszkiewicz pomogła mi w wychwyceniu popełnianych przeze mnie błędów w pracy. Dzięki swojej szerokiej wiedzy z zakresu zarządzania, psychologii i produktywności, wytłumaczyła w bardzo zrozumiały sposób pewne zjawiska. Jej życzliwość ułatwiła mi również pracę na szkoleniu. Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu i samego szkolenia, z którego miałam możliwość skorzystać w ramach szkolenia BUSINESS STUDIO.”

Monika Zams – Pawłowska, Lean WorkstreamLeaderBureau Veritas, North EuropeanZone

„Dziękujemy Pani Agacie Błaszkiewicz za realizację szkolenia „Trening Asertywności” z profesjonalizmem, zaangażowaniem oraz znakomitą organizacją. Jesteśmy wdzięczni za poświęcony czas oraz wzbogacenie wiedzy młodych ludzi.”

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

„Niesamowicie spędzone dwa dni szkoleniowe. Spotkania z Agatą Błaszkiewicz to nie tylko uzupełnienie i doskonalenie własnych umiejętności, ale także spotkanie z profesjonalistką, która indywidualnym podejście do każdego uczestnika pozwala na wypracowanie skutecznych rozwiązań i wyeliminowanie wielu problemów w środowisku pracy.”

Stella Włudzik, Małgorzata Sokołowska, Infosys BPO Poland Sp. z o.o.

„Pani Agata Błaszkiewicz swoją postawą i podejściem sprawiła, że każdy z uczestników poczuł się wyjątkowo. Wysokie umiejętności interpersonalne sprawiły, że łatwo nawiązała kontakt z uczestnikami a przy tym stworzyła atmosferę pomocy i zrozumienia. Czas spędzony na szkoleniu to ogromna inwestycja w siebie, która w przyszłości na pewno zaprocentuje w życiu zawodowym.”

Jarosław Łojko, Dyrektor Oddziału Regionalnego, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.