Agata Błaszkiewicz


Od 10 lat Dyrektor Zarządzający w firmie BUSINESS STUDIO GROUP.

Trener rozwoju osobistego, dyplomowany Coach.

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na Wydziale Psychologii. Ukończyła Specjalizację w zakresie Psychologii Organizacji i Pracy, Zarządzania Zasobami Ludzkimi, a także Psychologii Sportu.

Dyplomowany Coach MLC. Na Uniwersytecie Warszawskim z wynikiem bardzo dobrym ukończyła Studia Podyplomowe na kierunku „Coaching w Organizacji”. Przeprowadziła setki sesji coachingowych dla klientów indywidualnych i korporacyjnych. Współpracuje z przedsiębiorcami, menadżerami, ludźmi ze świata sportu, mediów, showbiznesu. Na przestrzeni ostatnich 5 lat na sali szkoleniowej przepracowała 520 dni; 4160 godzin.

Specjalizuje się w tematyce szkoleniowej dotyczącej rozwoju osobistego i doskonalenia kompetencji „miękkich”. Wspiera ludzi w obszarze budowania zespołów, skuteczności osobistej, budowania relacji interpersonalnych, komunikacji międzyludzkiej, asertywności, efektywnego zarządzania sobą w czasie, automotywacji, kreowania wizerunku, budowania pewności siebie i poczucia własnej wartości.

Autorka artykułów o tematyce psychologicznej i biznesowej, m.in. dla magazynu dla kobiet: "Twój Styl".


Przez swoich Klientów ceniona za skuteczność, nieocenione wsparcie w drodze do celu, umiejętność słuchania i bezwarunkową akceptację.

Twórca i realizator projektu dla kobiet „LWICA BIZNESU”.

„Podczas szkoleń i sesji coachingowych wspieram innych ludzi w rozwijaniu kompetencji niezbędnych w pracy zawodowej, do budowania własnych biznesów oraz osiągania celów w życiu prywatnym. Zależy mi na tym, aby każdy z moich podopiecznych wykorzystywał swoje naturalne zdolności i talenty, zwiększał swoją efektywność i tym samym osiągał własne życiowe sukcesy”.

Wybrani Klienci to m.inSantander Consumer Bank S.A.; Benefit Systems S.A.; Schrack Seconet Polska Sp. z o.o.; Crido Sp. z o.o.; Pratt & Whitney Aero Power Rzeszów S.A.; DNV GL Business Assurance Poland Sp. z o.o; BGŻ BNP Paribas S.A.; eService Sp. z o.o.; EDF Polska S.A.; REAS Sp. z o.o. /Sp. Kom.; Emerson Process Management Sp. z o. o.; Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

Opinie uczestników szkoleń i sesji coachingowych Agaty Błaszkiewicz:


„Agata Blaszkiewicz of BUSINESS STUDIO, is one of the most talented professional women-speakers, and it’s clear that she draws her motivation from an inner strength that money can’t buy..." [czytaj więcej]

„Agata Blaszkiewicz of BUSINESS STUDIO, is one of the most talented professional women-speakers, and it’s clear that she draws her motivation from an inner strength that money can’t buy. She is bright and very funny and her message is very compelling. She left me energized by her one –on –one session on wealth and how we all have it in abundance. Her real life examples were captivating, showing how ordinary people were out there accomplishing extraordinary things. This is a timeless message, suitable for all of us women. Agata thank you very much! Hope to see you soon for new workshops.”

Monika Spruch

Owner & Manager of US Distribution, Naturalis USA

„Niesamowicie spędzone dwa dni szkoleniowe. Spotkania z Agatą Błaszkiewicz to nie tylko uzupełnienie i doskonalenie własnych umiejętności, ale także spotkanie z profesjonalistką, która..." [czytaj więcej]

„Niesamowicie spędzone dwa dni szkoleniowe. Spotkania z Agatą Błaszkiewicz to nie tylko uzupełnienie i doskonalenie własnych umiejętności, ale także spotkanie z profesjonalistką, która indywidualnym podejście do każdego uczestnika pozwala na wypracowanie skutecznych rozwiązań i wyeliminowanie wielu problemów w środowisku pracy na stanowisku asystentki/ sekretarki.”

Stella Włudzik

Małgorzata Sokołowska, Infosys BPO Poland Sp. z o.o.

W dniu 12.06.2015 r. brałam udział w szkoleniu „Efektywność osobista i zarządzanie sobą w czasie”, które prowadziła Pani Agata Błaszkiewicz. Sposób prowadzenia szkolenia..." [czytaj więcej]

„W dniu 12.06.2015 r. brałam udział w szkoleniu „Efektywność osobista i zarządzanie sobą w czasie”, które prowadziła Pani Agata Błaszkiewicz. Sposób prowadzenia szkolenia, zawartość merytoryczna oraz wszystkie wskazówki, jakie uzyskałam przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Praca Pani Agaty Błaszkiewicz zasługuje na najwyższe uznanie. Niezwykły profesjonalizm, kultura, i urok osobisty oraz indywidualne podejście. Moje wieloletnie doświadczenie zawodowe zostało wzbogacone o niewątpliwie najwyższy poziom wiedzy merytorycznej i psychologicznej Pani Agaty Błaszkiewicz. To prawdziwa dama sukcesu, a ja mam nadzieję jeszcze bardzo długo korzystać z wiedzy, którą mi przekazała.”

Anna Czyż

Departament Współpracy Międzynarodowej, Narodowy Fundusz Zdrowia, Oddział w Warszawie

„Pani Agata Błaszkiewicz pomogła mi w wychwyceniu popełnianych przeze mnie błędów w pracy. Dzięki swojej szerokiej wiedzy z zakresu zarządzania..." [czytaj więcej]

„Pani Agata Błaszkiewicz pomogła mi w wychwyceniu popełnianych przeze mnie błędów w pracy. Dzięki swojej szerokiej wiedzy z zakresu zarządzania, psychologii i produktywności, wytłumaczyła w bardzo zrozumiały sposób pewne zjawiska. Jej życzliwość ułatwiła mi również pracę na szkoleniu. Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu i samego szkolenia, z którego miałam możliwość skorzystać w ramach szkolenia BUSINESS STUDIO.”

Monika Zams – Pawłowska

Lean WorkstreamLeader, Bureau Veritas, North EuropeanZone

"Nigdy wcześniej nie byłam zmuszona do tak ogromnego wysiłku emocjonalnego, ale dzięki temu odkryłam w sobie wartości, o których istnieniu nie byłam wcześniej skłonna.." [czytaj więcej]

"Nigdy wcześniej nie byłam zmuszona do tak ogromnego wysiłku emocjonalnego, ale dzięki temu odkryłam w sobie wartości, o których istnieniu nie byłam wcześniej skłonna nawet pomyśleć. Niezwykle profesjonalne i indywidualne podejście do mojej osoby sprawiło, że odkryłam wszystkie swoje słabe i mocne strony, a to niesamowicie zaowocowało w obecnie wykonywanej pracy. Uświadomiłam sobie, jak chcę być postrzegana przez innych. Nie spodziewałam się, że szkolenie tak znacząco wpłynie na moje życie prywatne i postrzeganie samej siebie. Dziękuję za wszystkie otrzymane wskazówki i niezapomniane szkolenie. Polecam szkolenia BUSINESS STUDIO wszystkim, którzy marzą o odkryciu nowego siebie."

Anna Nadolska

Asystent ds. Sprzedaży, TOM TOM Polska Sp. z o.o.

„Pani Agata Błaszkiewicz wykazała się szczególnym zaangażowaniem i profesjonalizmem podczas szkolenia. Poprzez jej wiedzę i doświadczenie..." [czytaj więcej]

„Pani Agata Błaszkiewicz wykazała się szczególnym zaangażowaniem i profesjonalizmem podczas szkolenia. Poprzez jej wiedzę i doświadczenie zakres szkolenia „Train The Trainer - Akademia Trenera” przekazywany był w sposób ciekawy i rzetelny. Przygotowanie merytoryczne Pani Agaty Błaszkiewicz, jej entuzjazm w prowadzeniu szkoleń świadczą o jej wysokich standardach osobistych, jak też wysokim poziomie całej firmy.”

Beata Brejwo-Kuźmicz

Zastępca Dyrektora, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

„Dziękujemy Pani Agacie Błaszkiewicz za realizację szkolenia „Trening Asertywności w pracy i w biznesie” z profesjonalizmem, zaangażowaniem...” [czytaj więcej]

„Dziękujemy Pani Agacie Błaszkiewicz za realizację szkolenia „Trening Asertywności w pracy i w biznesie” z profesjonalizmem, zaangażowaniem oraz znakomitą organizacją. Jesteśmy wdzięczni za poświęcony czas oraz wzbogacenie wiedzy młodych ludzi.”

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie

„Pani Agata Błaszkiewicz swoją postawą i podejściem sprawiła, że każdy z uczestników poczuł się wyjątkowo. Wysokie umiejętności interpersonalne sprawiły..." [czytaj więcej]

„Pani Agata Błaszkiewicz swoją postawą i podejściem sprawiła, że każdy z uczestników poczuł się wyjątkowo. Wysokie umiejętności interpersonalne sprawiły, że łatwo nawiązała kontakt z uczestnikami a przy tym stworzyła atmosferę pomocy i zrozumienia. Czas spędzony na szkoleniu Skuteczna Komunikacja to ogromna inwestycja w siebie, która w przyszłości na pewno zaprocentuje w życiu zawodowym.”

Jarosław Łojko

Dyrektor Oddziału Regionalnego, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

"Szkolenie Inteligencja Emocjonalna i Automotywacja w Biznesie" niewiarygodnie wpływa na każdy kolejny dzień po szkoleniu..." [czytaj więcej]

"Szkolenie Inteligencja Emocjonalna i Automotywacja w Biznesie" niewiarygodnie wpływa na każdy kolejny dzień po szkoleniu. Najprawdopodobniej kłamie ten, kto korzystając z usług BUSINESS STUDIO stwierdzi, że nie porwała go osobowość prowadzącego i nie zaskoczyła zastosowana forma szkolenia. Idealne uzupełnienie się osobowości i nieco odmienne postawy prowadzących sprawiają, że zarówno Pani Agata, jak i Pan Artur zwracając uwagę na różne aspekty, pozwalają na rozwój każdego uczestnika szkolenia. Ten duet trwale zmienia sposób myślenia."

Paulina Łaszczewska

Emerson Process Management Sp. z o.o.

"Dziękujemy za poprowadzenie szkolenia w ramach projektu Women Leaders organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Rozwoju Osobistego w Szkole Głównej Handlowej..." [czytaj więcej]

"Dziękujemy za poprowadzenie szkolenia w ramach projektu Women Leaders organizowanego przez Studenckie Koło Naukowe Rozwoju Osobistego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jesteśmy wdzięczni za poświęcony czas, serce włożone w organizację wydarzenia i podzielenie się z nami praktyczną wiedzą."

Women Leaders

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie


Więcej rekomendacji BUSINESS STUDIO


GALERIA