SOKOŁOWSCY STUDIO


SOKOŁOWSCY STUDIO to przestrzeń, którą stworzyliśmy z myślą o ludziach, którzy pragną rozwijać się, wzrastać i dążyć ku temu co dobre, piękne i wartościowe.

Jesteśmy szczęśliwą parą w życiu osobistym i świetnie uzupełniającym się duetem życiu zawodowym - jak YIN & YANG, których naprzemienne działanie tworzy pełnię.

Połączyła nas miłość, bezgraniczne zaufanie, pasja do życia, życzliwość do ludzi, spójne wartości i podobne spojrzenie na rzeczywistość. Uwielbiamy przebywać ze sobą, podróżować, rozmawiać, śmiać się, szukać tego co nieodgadnione, odnajdywać się w różnorodności.

W wolnych momentach od pracy spędzamy czas delektując się sztuką, albo wsiadamy do samochodu i jedziemy przed siebie, tak daleko, jak to możliwe ... śpiewając na głos największe rockowe przeboje. Uwielbiamy smakować różne kuchnie świata, tańczyć na plaży o świcie, wygłupiać się i oglądać jednym tchem seriale historyczne. Zwiedzamy świat przyglądając się z zaciekawieniem ludziom mieszkającym w różnych kulturach, odnajdując cechy i wartości uniwersalne dla nas wszystkich. Fascynuje nas fakt, jak bardzo się różnimy i jednocześnie, jak wiele nas łączy ...

Z pasją dzielimy się z innymi tym, co potrafimy robić najlepiej i co uważamy za wartościowe. Zawsze razem analizujemy zadania biznesowe poszukując u siebie wsparcia, innej perspektywy ... wymieniamy się opiniami i razem pracujemy nad analizą problemów, które przychodzi nam rozwiązywać. 

Podchodzimy do naszej pracy z odpowiedzialnością i szacunkiem - dlatego można powiedzieć, że jesteśmy w niekończącym się procesie zmiany i odkrywania siebie. Wychodzimy bowiem z założenia, że nie zaprowadzimy nikogo dalej, niż sami jesteśmy ...

Pracujemy w duchu koncepcji „Love in Business”, która powstała w wyniku integracji naszych wieloletnich doświadczeń i wiedzy z obszarów praktyki psychoterapeutycznej, szkoleniowej, mentorskiej, aktorskiej oraz biznesowej. 

Naszym priorytetem jest kształtowanie w ludziach postawy życiowej, której fundamentem są: świadomość siebie, prawda, wolność, szczęście, partnerstwo i piękno. 

Wszelkie swoje umiejętności, wiedzę, talenty i energię wykorzystujemy w służbie rozwoju człowieka. Wzmacniamy, wspieramy i motywujemy ludzi do głębokiego i trwałego rozwoju osobistego. Prowokujemy do refleksji, otwarcia się na uczucia i budowania większej samoświadomości. Widzimy w swoich działaniach sens i przynosi nam to wiele radości i wzruszeń. Cieszymy się, że możemy wykonywać w życiu tak wartościową pracę.

Zależy nam na tym, aby inni stawali się szczęśliwsi, lepsi, bardziej wrażliwi - a przez to żyli w zgodzie ze sobą, byli bardziej otwarci na drugiego człowieka i budowali wartościowy świat wokół siebie.

Wydobywamy z ludzi ich najpiękniejszy potencjał umysłu, serca i duszy - bo w ten sposób wzmacniają siebie i ludzi, z którymi żyją na co dzień, zakładają szczęśliwe związki, zdrowe rodziny, pracują z sukcesem i kooperują.  

Hołdujemy życiu w prawdzie, uczciwości, szacunku, otwartości i lojalności, ponieważ to jest świat, w który wierzymy i z którym się utożsamiamy.

Naszą misją jest praca i życie w służbie MIŁOŚCI ...

Małgorzata i Artur Sokołowscy